Araba Alacaklar Firmalardan İndirimli Fiyatlar

Korona virüsün olumsuz olarak ekonomiyi etkilemesi sonucu, araç fiyatları da düşmeye başladı. Araç firmaları hızlı bir şekilde indirim uygulaması yapmaya başladı. Sizlerde aradığınız faizsiz araba modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. En özel araç firmaları sürekli olarak araç indirimleri uygulamaktadır. Araba almak isteyenler için güzel bir yatırım yöntemi olmaktadır.

Sizlerde indirimleri takip ederek senetle araba sahibi olabilirsiniz. En düşük taksit miktarları ile dilediğiniz araçları alabilirsiniz. Yılsonuna doğru araç kampanyaları oldukça fazla olmuştur. Senetle faizsiz ödeme seçenekleri ile ikinci el ve sıfır araçlara anında sahip olabilirsiniz. 100 bin liraya kadar en özel araçları peşinat ödemeden alabilirsiniz. Araba almak isteyenler artık rahatlıkla üst modellere sahip olabilecek.

2020 İndirimli Araç Markaları

Birçok marka indirimli araç kampanyaları başlatmıştır. Son zamanlarda Dacia Stepway modeli indirim seçenekleri ile oldukça popülerdir. Yılsonuna doğru en özel Dacia modelleri indirime girmeye başlamıştır. Şubat ayı liste fiyatı 134.000 TL ile başlayan fiyatlarla devam ederken, mart ayı için 137.750 TL olarak sekmeye uğramıştır. Sizlerde kredisiz araba ile Dacia sahibi olabilirsiniz. Katılım firmaları sayesinde uygun kampanyalara dahil olabilirsiniz.

Sürekli tercih edilen Fiat Egea Sedan Easy 1.4 modeli indirimli fiyatları piyasaya sunmuştur. Şubat ayı için kampanyalı fiyat listesi 92.000 TL den başlamaktadır. En özel tasarımları ile Fiat serilerine uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz. İddialı araçları ile Ford indirimlere devam ediyor. Ford Fiesta Trend modelleri ve farklı renk seçenekleriyle herkesin hayalini süslemektedir.

Katılımevim Taksitle Araba İmkanı

Ailelere ve bireylere en özel kampanyaları yapan katılım firması oldukça popülerdir. Peşinatsız ve faizsiz olarak dilediğiniz araçları kolaylıkla alabilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen birçok şehrinde bu firmalara ulaşabilirsiniz. Peşinatı olmayan ve az birikimi olan bireyler kolaylıkla araç sahibi olma hakkı kazanacaklardır.

Sizlerde Katılımevim sayesinde özel aracınızı sıkıntısız olarak alabilirsiniz. Vade ve faiz sorunu yaşamadan, bütçenize uygun taksitleri kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Araç hayali kuran bütün bireyler sıkıntısız olarak araçlarını alabiliyor. Güvenli insanlar ile senet yöntemi devreye girerek dilediğiniz son model arabaları alabilirsiniz. Siz aracınızı seçin, onlar sizin için halleder.

katilimevim-sabit-reklam