Antalya’da İkinci El Araba Fiyatları Son Durum

Antalya araç piyasası da dünya genelinde olan değişimlerden direkt olarak etkilenmiştir. Araba fiyatları küresel salgın nedeni ile döviz kurunun da yükseliş etkisi ile artış göstermiştir. Yaşanan bu artış hem sıfır hem de ikinci el araçlar için yaklaşık olarak % 44 civarına denk gelmektedir. Sıfır araç teminin güçleşmesi ile de ikinci el araba piyasası oldukça hareketlilik göstermiştir.

Antalya’da taşıt kredisi kullanarak sıfır veya ikinci el araç almak için biraz daha piyasaların toparlanmasını beklemek çok daha akılcı olacaktır. Çünkü döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar henüz bir dengeye oturmamıştır. Elbette yaşamsal konforu sağlamak ve sağlığını korumak isteyenler fiyatların düşmesini beklemeden de araba kredisi kullanmayı tercih edebilirler.

Bankaların müşterilerine sunmuş olduğu araç kredisi faiz oranlarında her hangi bir artış gözlemlenmese de araçların fiyat artışlarını piyasalardaki panik havası etkilemiştir. Fiyatı yükselen arabaların ister istemez taksit ödemeleri de artış göstermektedir.

Uygun Şartlar İle Antalya’da Araç Sahibi Olmak

Antalya’da Katılımevim gibi güçlü finansörlerden destek alarak çok daha uygun koşullar ile araç sahibi olabilmeksiniz. Bu sayede kredi faiz ödemesi yapmadan ve ekstra ödemelere maruz kalmadan kolaylıkla ikinci el araç sahibi olabilirsiniz. Antalya ikinci el araç piyasasına artan ilgiden dolayı istediğiniz aracı bulamama gibi bir durum ile de karşılaşmadan kısa sürede arabanızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Elinde nakit olmayıp araç kredisi ile araç almak isteyenler için yaşanacak maddi kayıp çok daha fazla olacağından finansörler ile çalışmayı tercih ederek peşinatsız araba alabilirsiniz. Kişilerin hayallerine kavuşması için her türlü avantajı sunan finansörler sayesinde her yıl çok sayıda kişi hayalini kurduğu arabaya kavuşmaktadır. Peşinat, faiz uygulaması olmadığı gibi senet ve taksitle arabanızı alabilmektesiniz.

Antalya’da Taksitle Araba

Antalya oldukça hareketli bir şehir olduğu için araba fazlasıyla ihtiyaç olmaktadır. Katılımevim ile ikinci el taksitle araba alma avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz. Kurların dengelenmesinin ardından finansörler ile araba almak sizi karlı çıkaracak yöntemlerden biridir. Hatta eğer senetle araba almak gibi bir düşünceniz var ise yine bankaların asla sunmayacağı bu avantajı da finansörlerde bulabilmektesiniz. Taksitlerinizi kendiniz belirleyerek hem araba sahibi olacak hem de rahat bir nefes almış olacaksınız.

katilimevim-sabit-reklam